Ron Lake Custom Knife Rams Horn Interframe Tail Lock
Ron Lake Custom Knife Rams Horn Tail Lock
| Knife Maker | Ron Lake |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 7" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 4.6oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Scale Material | Ram's Horn |
| Frame Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Tail Lock |
| Condition | Excellent |








