Russell Easler Custom Knife Dovetailed Mother of Pearl Lockback w Stainless Bolsters
| Knife Maker | Russell Easler |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 1/2" |
| Closed Length | 3 11/16" |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Locking Mechanism | Lockback |
| Condition | Excellent |







