Ryuichi Kawamura Custom Knife “Jess Horn Tribute” Popcorn Stag Midlock
Ryuichi Kawamura Custom Knife “Jess Horn Tribute” Popcorn Stag Midlock
| Knife Maker | Ryuichi Kawamura |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/8" |
| Overall Length | 5 7/16" |
| Closed Length | 3 1/16" |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished CPM-154 |
| Scale Material | Popcorn Stag |
| Bolster Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Midlock |






