S.R. Johnson Custom Knife One of Kind Stag Sub-Hilt Fighter
| Knife Maker | S.R. Johnson |
|---|---|
| Blade Length | 5" |
| Overall Length | 9 3/4 " |
| Weight | 9.9 oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Stag |
| Guard Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Near Mint |
| Knife Maker | S.R. Johnson |
|---|---|
| Blade Length | 5" |
| Overall Length | 9 3/4 " |
| Weight | 9.9 oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Stag |
| Guard Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Near Mint |
You may also want to save these related items.