Sal Manaro Custom Knife Deluxe Rush Lightning Strike Carbon Fiber Linerlock
| Knife Maker | Sal Manaro |
|---|---|
| Blade Length | 3 5/8" |
| Overall Length | 8 3/16" |
| Closed Length | 4 13/16" |
| Weight | 6.6oz |
| Blade Material | CPM 154 |
| Scale Material | Lightning Strike Carbon Fiber |
| Bolster Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Mint |








