Scott Sawby Custom Knife Biggs Jasper & Lapis Lazuli Selflock Killdeer Engraved by Jon Robyn
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 5/8" |
| Closed Length | 3 7/8" |
| Weight | 2.8oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Biggs Jasper, Lapis Lazuli |
| Frame Material | Engraved 416 Stainless Steel with 24Kt Gold Inlays |
| Locking Mechanism | Self Lock |
| Engraver | Jon Robyn |
| Condition | Near Mint |








