Scott Sawby Custom Knife Black Lip Tahitian Pearl Tern Selflock Engraved by Marian Sawby
$2,950.00
In stock
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 2 5/8" |
| Overall Length | 6 3/8" |
| Closed Length | 3 3/4" |
| Weight | 2.6oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Scale Material | Black Lip Tahitian Pearl |
| Frame Material | Gold, Stainless Steel, Engraved, Inlays |
| Locking Mechanism | Self Lock |
| Engraver | Marian Sawby |
| Condition | Excellent |







