Scott Sawby Custom Knife Carbon Fiber Button Lock
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 8" |
| Closed Length | 4 9/16" |
| Weight | 4.1 oz |
| Scale Material | Carbon Fiber |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 8" |
| Closed Length | 4 9/16" |
| Weight | 4.1 oz |
| Scale Material | Carbon Fiber |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.