Scott Sawby Custom Knife Killdeer with Black Edwards Jade and Lapis
$3,650.00
In stock
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 5/8" |
| Closed Length | 3 7/8" |
| Weight | 2.6oz |
| Blade Material | CPM 154, Stainless Steel |
| Scale Material | Edwards Black Jade, Lapis Lazuli |
| Frame Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Self Lock |
| Condition | Excellent |






