Scott Sawby Custom Knife Lapis & Opal 5 Piece Self Lock Dagger
| Blade Length | 2 7/16" |
|---|---|
| Overall Length | 5 15/16" |
| Closed Length | 3 1/2" |
| Weight | 2.2 oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Scale Material | Lapis Lazuli, Opal |
| Frame Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Self Lock |
| Condition | Near Mint |






