Scott Sawby Custom Knife Self Lock with Stainless Bolsters and Green Jade Scales
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 2 1/4" |
| Overall Length | 5 7/16" |
| Closed Length | 3 1/4" |
| Weight | 1.7oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Green Jade |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Self Lock |
| Condition | Excellent |








