Scott Sawby Custom Knife Stag Outdoorsman Button Lock
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/16" |
| Overall Length | 7 15/16" |
| Closed Length | 4 1/2" |
| Weight | 3.8oz |
| Scale Material | Stag |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/16" |
| Overall Length | 7 15/16" |
| Closed Length | 4 1/2" |
| Weight | 3.8oz |
| Scale Material | Stag |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.