Scott Sawby Custom Knife Stag Selflock
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 2 5/16" |
| Overall Length | 5 5/8" |
| Closed Length | 3 5/16" |
| Weight | 2.0oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Stag |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Selflock |
| Condition | Excellent |








