Scott Sawby Custom Knives Joe Rundell Deep Relief Engraved Tern Selflock
Scott Sawby Custom Knives Joe Rundell Deep Relief Engraved Tern Selflock
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 7/8" |
| Closed Length | 3 11/16" |
| Blade Material | Devin Thomas Damascus |
| Scale Material | Engraved 416 Stainless Steel |
| Frame Material | Engraved 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Self Lock |
| Engraver | Joe Rundell |
| Condition | Excellent |






