Scott Sawby Custom Knife Jade Trogon Button Lock
Scott Sawby Custom Knife Jade Trogon Button Lock
| Blade Length | 2 3/4" |
|---|---|
| Overall Length | 6 3/16" |
| Closed Length | 3 5/8" |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished ATS-34 |
| Scale Material | Jade |
| Frame Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Button Lock |
| Condition | Excellent |





