Scott Sawby Custom Knife Large Texas Toothpick with Maple Wood
Scott Sawby Custom Knife Large Texas Toothpick with Maple Wood
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/8" |
| Overall Length | 8 3/8" |
| Closed Length | 4 13/16" |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished CPM-154 |
| Scale Material | Maple |
| Bolster Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Self Lock |








