Scott Sawby Custom Knife Ambidextrous Combat Utility Self Lock
Scott Sawby Custom Knife Ambidextrous Combat Utility Self Lock
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 7 1/2" |
| Closed Length | 4 1/2" |
| Weight | 4oz |
| Blade Material | Bead Blasted ATS-34 |
| Bolster Material | Bead Blasted 410 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Self Lock |








