Scott Sawby Custom Knife Sambar Stag Texas Toothpick Self Lock
Scott Sawby Custom Knife Sambar Stag Texas Toothpick Self Lock
| Knife Maker | Scott Sawby |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/4" |
| Overall Length | 7 1/4" |
| Closed Length | 4 1/16" |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Scale Material | Sambar Stag |
| Bolster Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Self Lock |




