Sean O’Hare Custom Knife “Eclipse” Damascus Linerlock
Sean O’Hare Custom Knife “Eclipse” Damascus Linerlock
| Knife Maker | Sean O'Hare |
|---|---|
| Blade Length | 3 5/8" |
| Overall Length | 7 15/16" |
| Closed Length | 4 1/2" |
| Blade Material | Damasteel Damascus |
| Scale Material | Phenolic |
| Bolster Material | Mosaic Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |






