Sergio Consoli Custom Knife S. Perlotti Engraved Bertie Rietveld’s “Dragonskin” Damascus
| Knife Maker | Sergio Consoli |
|---|---|
| Blade Length | 3 9/16 " |
| Overall Length | 8 3/8 " |
| Closed Length | 4 3/4 " |
| Weight | 9.4 oz |
| Blade Material | Bertie Rietveld's "Dragonskin" Damascus |
| Engraver | G.S. Pedretti |
| Condition | Excellent |








