Shane Taylor Custom Knife Scorpion Tail Kukri Feather Pattern Textured Bronze Bolsters w/ Carved African Blackwood
| Knife Maker | Shane Taylor |
|---|---|
| Blade Length | 10 3/4" |
| Overall Length | 15 3/4" |
| Weight | 20oz |
| Blade Material | Damascus, Sole Authorship Damascus |
| Scale Material | African Blackwood |
| Bolster Material | Textured Bronze |
| Condition | Excellent |





