Shaw Leibowitz Custom Knife Brazilian Rose Wood Sole Authorship Engraved The First Man on the Moon Fixed Blade
| Knife Maker | Shaw Leibowitz |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/2" |
| Overall Length | 9 3/4" |
| Weight | 5oz |
| Blade Material | 440-C Stainless Steel, Stainless Steel |
| Scale Material | Wood |
| Engraver | Shaw Leibowitz |
| Condition | Near Mint |






