Shawn Vallotton Custom Knife Automatic Linerlock Scrimshawed by Denise Kondrla
$1,950.00
In stock
| Knife Maker | Shawn Vallotton |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/4" |
| Overall Length | 9 1/2" |
| Closed Length | 5 1/4" |
| Weight | 6.4 oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Mammoth, Scrimshawed |
| Bolster Material | Titanium, Anodized |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |







