Sheffield 2 Blade Pearl and Sterling Silver Slip Joint
| Knife Maker | Sheffield England |
|---|---|
| Blade Length | 3 " |
| Overall Length | 6 9/16" |
| Closed Length | 3 11/16" |
| Weight | 1.5oz |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Bolster Material | Sterling Silver |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Sheffield England |
|---|---|
| Blade Length | 3 " |
| Overall Length | 6 9/16" |
| Closed Length | 3 11/16" |
| Weight | 1.5oz |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Bolster Material | Sterling Silver |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.