Sheffield Fruit Knife Pearl
| Knife Maker | Sheffield England |
|---|---|
| Blade Length | 2 7/16" |
| Overall Length | 5 9/16" |
| Closed Length | 3 1/8" |
| Weight | 0.8oz |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Excellent |
| Knife Maker | Sheffield England |
|---|---|
| Blade Length | 2 7/16" |
| Overall Length | 5 9/16" |
| Closed Length | 3 1/8" |
| Weight | 0.8oz |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Locking Mechanism | Slip Joint |
| Condition | Excellent |
You may also want to save these related items.