Leon Pittman Custom Knife Simon Lytton Engraved “The Worm” Funny Folder
| Knife Maker | Leon Pittman |
|---|---|
| Blade Length | 2" |
| Overall Length | 4 1/2" |
| Closed Length | 2 9/16" |
| Weight | 3oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Frame Material | Engraved Nickel Silver |
| Locking Mechanism | Funny Folder |
| Engraver | Simon Lytton |

