S.R. Johnson Custom Knives Africa’s Big Five Set of 5 Hunters Color Scrimshawed by Ron Skaggs
S.R. Johnson Custom Knives Set of 5 Hunters Scrimshawed by Ron Skaggs
| Knife Maker | S.R. Johnson |
|---|---|
| Blade Length | 4" |
| Overall Length | 8" |
| Weight | 6.2 oz |
| Blade Material | Mirror Polished ATS-34 |
| Scale Material | Color Scrimshawed Mammoth, Gold Pins and Gold Lanyard Tube |
| Bolster Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Condition | Near Mint |





















