Stan Fujisaka Custom Knife Linda Karst Stone Scrimshawed Mammoth Linerlock
$850.00
In stock
| Knife Maker | Stan Fujisaka |
|---|---|
| Blade Length | 2 15/16" |
| Overall Length | 6 13/16" |
| Closed Length | 4 1/16" |
| Weight | 3.1 oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Mammoth, Scrimshawed |
| Bolster Material | Titanium, Anodized |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |







