Stan Wilson Custom Knife Blued Damascus & Mammoth Ivory D/A Auto “Toad” Linerlock
Stan Wilson Custom Knife Blued Damascus & Mammoth Ivory D/A Auto “Toad” Linerlock
| Knife Maker | Stan Wilson |
|---|---|
| Blade Length | 2 1/2" |
| Overall Length | 5 13/16" |
| Closed Length | 3 3/8" |
| Blade Material | Blued Mosaic Damascus |
| Scale Material | Phenolic |
| Bolster Material | Blued Mosaic Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Near Mint |





