Stephen Olszewski Custom Knife Damascus and Gold Lip Pearl with Silver Lightning Bolt Linerlock
| Knife Maker | Stephen Olszewski |
|---|---|
| Blade Length | 4" |
| Overall Length | 8 5/16" |
| Closed Length | 4 9/16" |
| Weight | 4.3 oz |
| Blade Material | Damascus, Mosaic |
| Scale Material | Silver, South Sea Gold Lip Pearl Shell |
| Bolster Material | Damascus, Mosaic |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |






