Stephen Olszewski Custom Knife 14Kt “Golden Eagle” Linerlock Robert Eggerling Damascus
| Knife Maker | Stephen Olszewski |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/16" |
| Overall Length | 7 7/16" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 2.8oz |
| Blade Material | Robert Eggerling Damascus |
| Bolster Material | 14Kt Gold |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Mint |








