Stephen Olszweski Custom Knife Ron Skaggs Deep Relief Engraved Silver, Brass and Gold Inlaid Linerlock Folder
$8,650.00
In stock
| Knife Maker | Stephen Olszewski |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 7 11/16" |
| Closed Length | 4 3/8" |
| Weight | 6.0oz |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Brass, Gold, Silver, Carved, Inlays |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Engraver | Ron Skaggs |
| Condition | Excellent |







