Stephen Olszewski Custom Knife Damascus “Snake” Automatic
Stephen Olszewski Custom Knife Damascus “Snake” Automatic
| Knife Maker | Stephen Olszewski |
|---|---|
| Blade Length | 3 7/8" |
| Overall Length | 9" |
| Closed Length | 5 1/4" |
| Blade Material | Robert Eggerling Damascus |
| Scale Material | Phenolic |
| Bolster Material | Blued Robert Eggerling Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |








