Steve Fecas Custom Knife South Sea Gold Lip Pearl Linerlock
Sale Pending
| Knife Maker | Steve Fecas |
|---|---|
| Blade Length | 2 9/16" |
| Overall Length | 5 15/16" |
| Closed Length | 3 5/16" |
| Weight | 1.6 oz |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished ATS-34 |
| Scale Material | South Sea Gold Lip Pearl |
| Bolster Material | 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Near Mint |








