Steve Jernigan Custom Knife Mokume and Mother of Pearl Linerlock
| Knife Maker | Steve Jernigan |
|---|---|
| Blade Length | 3 11/16" |
| Overall Length | 8 1/4" |
| Closed Length | 4 11/16" |
| Weight | 5oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Mother of Pearl |
| Bolster Material | Mokume |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |









