SR Johnson Custom Knife Ironwood Dirk Engraved by Steve Lindsay
| Knife Maker | S.R. Johnson |
|---|---|
| Blade Length | 5 1/16" |
| Overall Length | 9 5/8" |
| Weight | 6.4oz |
| Blade Material | Mirror Polished 154CM |
| Scale Material | Desert Ironwood |
| Bolster Material | Engraved 416 Stainless Steel |
| Engraver | Steve J. Lindsay |
| Condition | Near Mint |







