Steve Schwarzer Custom Knife Desert Ironwood and Mosaic Damascus Fixed Blade
| Knife Maker | Steve Schwarzer |
|---|---|
| Blade Length | 5 7/8" |
| Overall Length | 10" |
| Weight | 10.9oz |
| Blade Material | Damascus, Sole Authorship Mosaic Damascus |
| Scale Material | Desert Ironwood |
| Bolster Material | Sole Authorship Mosaic Damascus |
| Condition | Excellent |






