Steve Voorhis Custom Knife Micarta and Brass Drop Point Hunter (no Sheath)
| Knife Maker | Steve Voorhis |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/8" |
| Overall Length | 8 7/8" |
| Weight | 8.75oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Micarta |
| Guard Material | Brass |
| Condition | Light Wear |
| Knife Maker | Steve Voorhis |
|---|---|
| Blade Length | 4 1/8" |
| Overall Length | 8 7/8" |
| Weight | 8.75oz |
| Blade Material | ATS-34 |
| Scale Material | Micarta |
| Guard Material | Brass |
| Condition | Light Wear |
You may also want to save these related items.