Steven Rapp Custom Knife Mike Norris Stainless Damascus and Charoite Dagger
| Knife Maker | Steven Rapp |
|---|---|
| Blade Length | 8 11/16" |
| Overall Length | 14" |
| Weight | 1.15lb |
| Blade Material | Mike Norris Stainless Damascus |
| Scale Material | Chariote |
| Guard Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Near Mint |






