Strider Custom Knife SMF Military Version with the National Stock Numbers
| Knife Maker | Strider |
|---|---|
| Blade Length | 3 15/16 " |
| Overall Length | 9 " |
| Closed Length | 5 1/8 " |
| Weight | 6 oz |
| Blade Material | CPM S30V |
| Scale Material | Black G-10 |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Frame Lock |
| Condition | Near Mint |








