Strider Custom Knife SNG CC Green G-10 Tiger Striped S30V Blade Frame Lock
Strider Custom Knife SNG CC Green G-10 Tiger Striped S30V Blade Frame Lock
| Knife Maker | Strider |
|---|---|
| Blade Length | 3 9/16" |
| Overall Length | 8 3/16" |
| Closed Length | 4 11/16" |
| Blade Material | Stainless Steel, Tiger Striped S30V |
| Scale Material | Green G10 |
| Frame Material | Flamed Titanium |
| Locking Mechanism | Frame Lock |
| Condition | Mint |




