Suchat Jangtanong Custom Knife Blued Damascus, Carved and Stippled Anodized Titanium with South Sea Gold Lip Pearl Liner Lock Dagger
$525.00
In stock
| Knife Maker | Suchat Jangtanong |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/16" |
| Overall Length | 7" |
| Closed Length | 3 9/16" |
| Weight | 4.1 oz |
| Blade Material | Damascus |
| Scale Material | South Sea Gold Lip Pearl |
| Bolster Material | Titanium, Anodized |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |







