Suchat Jangtanong Custom Knife Diamond Thumbstud with Chad Nichols Damascus Carved Stainless Steel Mammoth Inlays Linerlock
$695.00
In stock
| Knife Maker | Suchat Jangtanong |
|---|---|
| Blade Length | 2 3/4" |
| Overall Length | 6 1/2" |
| Closed Length | 3 3/4" |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Mammoth |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |
