Suchat Jangtanong Custom Knife Mammoth and Damascus Linerlock
| Knife Maker | Suchat Jangtanong |
|---|---|
| Blade Length | 2 1/2" |
| Overall Length | 6 3/8" |
| Closed Length | 4 1/8" |
| Weight | 4.6oz |
| Blade Material | Blued Damascus, Damascus |
| Scale Material | Mammoth |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |







