Terry Davis Custom Knife Bone Interframe 3 Blade Stockman Slip Joint
Terry Davis Custom Knife Bone Interframe 3 Blade Stockman Slip Joint
| Knife Maker | Terry Davis |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/16" |
| Overall Length | 6 15/16" |
| Closed Length | 3 13/16" |
| Blade Material | Hand Rubbed Satin Finished ATS-34 |
| Scale Material | Dyed Bone |
| Frame Material | Mirror Polished 416 Stainless Steel |
| Locking Mechanism | Slip Joint |






