Thad Buchanan Custom Knife Amber Stag Chute Knife No Sheath
| Knife Maker | Thad Buchanan |
|---|---|
| Blade Length | 4 8/16" |
| Overall Length | 9" |
| Weight | 8oz |
| Blade Material | ATS-34, Stainless Steel |
| Scale Material | Amber Stag |
| Guard Material | 416 Stainless Steel |
| Condition | Excellent |





