George Muller Custom Knife Blued Damascus Mosaic Damascus and Mammoth Linerlock
| Knife Maker | George Muller |
|---|---|
| Blade Length | 3" |
| Overall Length | 7" |
| Closed Length | 4" |
| Weight | 2.8oz |
| Blade Material | Blued Damascus, Damascus |
| Scale Material | Fossilized Mammoth |
| Bolster Material | Blued Mosaic Damascus |
| Locking Mechanism | Linerlock |
| Condition | Excellent |








