Tim Britton Custom Knife Tim Britton Black Lip Tahitian Pearl Gents 2 Slipjoint
$445.00
In stock
| Knife Maker | Tim Britton |
|---|---|
| Blade Length | 2 7/16" |
| Overall Length | 5 1/2" |
| Closed Length | 3 1/16" |
| Weight | 1.8oz |
| Scale Material | Black Lip Tahitian Pearl |
| Locking Mechanism | Slipjoint |
| Condition | Excellent |




