Tim Galyean Custom Knife Pro Series Lahar Model Frame Lock Flipper
$575.00
In stock
| Knife Maker | Tim Galyean |
|---|---|
| Blade Length | 3 9/16" |
| Overall Length | 8 3/8" |
| Closed Length | 4 13/16" |
| Weight | 5.4oz |
| Blade Material | CPM 154, Stainless Steel |
| Bolster Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Frame Lock |
| Condition | Excellent |







