Tom Mayo Custom Knife Bead Blasted Titanium Hawkbill #003
Tom Mayo Custom Knife Bead Blasted Titanium Hawkbill #003
| Knife Maker | Tom Mayo |
|---|---|
| Blade Length | 3 1/2" |
| Overall Length | 8 1/2" |
| Closed Length | 5" |
| Weight | 3.9oz |
| Blade Material | Hand Rubbed 6BH Cobalt Alloy |
| Frame Material | Titanium |
| Locking Mechanism | Frame Lock |






